Handel

Defektoskop PAUT Phased Array Sonatest VEO+
zoom

Sonatest VEO+ - Najnowszy defektoskop ultradźwiękowy Phased Array

Następca renomowanego VEO powraca w nowej obudowie i z nowymi podzespołami. Kluczowymi elementami, na których skupiono się w procesie tworzenie VEO+, były użytkownik i wydajność. Czerpiąc z najnowocześniejszej i najlepszej technologii cyfrowej, stworzono 4 konfiguracje Phased Array – 16:64PR, 32:64PR, 16:128PR, 32:128PR dostępne jako opcje oprogramowania. W razie potrzeby istnieje możliwość zdalnej aktualizacji wersji oprogramowania – bez konieczności odsyłania aparatu do producenta! VEO+ może być wykorzystany do badania w technice konwencjonalnej, phased array oraz TOFD.
Defektoskop ultradźwiękowy UT Sonatest
zoom

Defektoskopy ultradźwiękowe serii Masterscan firmy Sonatest

Nowe aparaty posiadają najnowsze osiągnięcia elektroniki, oferując najlepsze z praktycznego punktu widzenia funkcje. Bardzo użyteczne dla operatorów pracujących z różnymi standardami, wymaganiami i stosujących różne techniki oceny amplitudy echa (TCG, DAC, DGS, AWS, API, JIS i inne).
AlphaGage+, Grubościomierz, Sonatest, UTT, Pomiary grubości
zoom

AlphaGage+

Najnowszy grubościomierz od firmy Sonatest - AlphaGage+ to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie grubościomierzy na rynku! Zobrazowanie typu A i B, rejestracja danych, pomiar zendry na wewnętrznej stronie rury to tylko niektóre cechy, wyróżniające to urządzenie na tle innych. AlphaGage+ dostępny jest w wersjach Corrosion, Precision lub obu naraz. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapoznaj się z broszurą.
Sonacoat III, Miernik grubości powłok, Powłokościomierz, Lakier, Farba, Powłoki, Sonatest
zoom

Miernik grubości powłok Sonacoat III

Powłokościomierz Sonacoat III to proste w użyciu i precyzyjne urządzenie do badania grubości farb, lakierów, powłok galwanicznych i anodowanych na żelazie, stalach węglowych, nieferrytycznych i austenitycznych. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą.
Defektoskop ultradźwiękowy UT Sonatest
zoom

Defektoskopy ultradźwiękowe serii Sitescan firmy Sonatest

Szerokopasmowe defektoskopy ultradźwiękowe serii Sitescan oferują użytkownikowi wyświetlacz VGA o wysokiej jakości, gniazda zsynchronizowane i proporcjonalne, nowoczesny nadajnik impulsów (200 V, skok 50nS) oraz dwa rodzaje obudowy. Dostępne opcje oprogramowania to: DAC, Split DAC & DGS/AVG, TCG, Backwall Echo Attenuation (BEA), AWS, AVG/DGS, API, Interface Trigger, Oprogramowanie korozyjne, Funkcja Dryscan.

Kontakt

Biuro - Zarząd

Przyjmowanie zapytań i zamówień,
wystawianie ofert i faktur

ul. Lotnicza 119,
80-297 Banino k/Gdańska,

tel. +48 58 684 86 61
      +48 58 684 86 62

e-mail: kontakt@koli.eu 

Facebook: https://www.facebook.com/KoliNDT/

Filia - Serwis

Serwis i sprawdzanie
negatoskopów

ul. Stokrotkowa 14,
87-100 Toruń,

tel. +48 501 503 978

e-mail: serwis@koli.eu