Handel

zoom

Sonatest Wave

Najnowszy konwencjonalny defektoskop ultradźwiękowy firmy Sonatest. Całkowicie nowy projekt z nowoczesnymi funkcjami i możliwościami: Interaktywny Skan Plan, przenoszący A-skan na drogę wiązki w zaprojektowanym wcześniej rysunku obiektu, koncepcja Aplikacje, która pozwala od zera zaprojektować menu użytkownika oraz ekran dotykowy UTouch, którego działanie nie zależy od tego czy ekran jest mokry czy ubierzemy rękawiczki. Więcej informacji w broszurze poniżej.
Defektoskop PAUT Phased Array Sonatest VEO+
zoom

Sonatest VEO+ - Najnowszy defektoskop ultradźwiękowy Phased Array

Następca renomowanego VEO powraca w nowej obudowie i z nowymi podzespołami. Kluczowymi elementami, na których skupiono się w procesie tworzenie VEO+, były użytkownik i wydajność. Czerpiąc z najnowocześniejszej i najlepszej technologii cyfrowej, stworzono 4 konfiguracje Phased Array – 16:64PR, 32:64PR, 16:128PR, 32:128PR dostępne jako opcje oprogramowania. W razie potrzeby istnieje możliwość zdalnej aktualizacji wersji oprogramowania – bez konieczności odsyłania aparatu do producenta! VEO+ może być wykorzystany do badania w technice konwencjonalnej, phased array oraz TOFD.
Defektoskop ultradźwiękowy UT Sonatest
zoom

Defektoskopy ultradźwiękowe serii Masterscan firmy Sonatest

Nowe aparaty posiadają najnowsze osiągnięcia elektroniki, oferując najlepsze z praktycznego punktu widzenia funkcje. Bardzo użyteczne dla operatorów pracujących z różnymi standardami, wymaganiami i stosujących różne techniki oceny amplitudy echa (TCG, DAC, DGS, AWS, API, JIS i inne).
AlphaGage+, Grubościomierz, Sonatest, UTT, Pomiary grubości
zoom

AlphaGage+

Najnowszy grubościomierz od firmy Sonatest - AlphaGage+ to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie grubościomierzy na rynku! Zobrazowanie typu A i B, rejestracja danych, pomiar zendry na wewnętrznej stronie rury to tylko niektóre cechy, wyróżniające to urządzenie na tle innych. AlphaGage+ dostępny jest w wersjach Corrosion, Precision lub obu naraz. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapoznaj się z broszurą.
Sonacoat III, Miernik grubości powłok, Powłokościomierz, Lakier, Farba, Powłoki, Sonatest
zoom

Miernik grubości powłok Sonacoat III

Powłokościomierz Sonacoat III to proste w użyciu i precyzyjne urządzenie do badania grubości farb, lakierów, powłok galwanicznych i anodowanych na żelazie, stalach węglowych, nieferrytycznych i austenitycznych. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą.
Defektoskop ultradźwiękowy UT Sonatest
zoom

Defektoskopy ultradźwiękowe serii Sitescan firmy Sonatest

Szerokopasmowe defektoskopy ultradźwiękowe serii Sitescan oferują użytkownikowi wyświetlacz VGA o wysokiej jakości, gniazda zsynchronizowane i proporcjonalne, nowoczesny nadajnik impulsów (200 V, skok 50nS) oraz dwa rodzaje obudowy. Dostępne opcje oprogramowania to: DAC, Split DAC & DGS/AVG, TCG, Backwall Echo Attenuation (BEA), AWS, AVG/DGS, API, Interface Trigger, Oprogramowanie korozyjne, Funkcja Dryscan.

Kontakt

Biuro - Zarząd

Przyjmowanie zapytań i zamówień,
wystawianie ofert i faktur

ul. Lotnicza 119,
80-297 Banino k/Gdańska,

tel. +48 58 684 86 61
      +48 58 684 86 62

e-mail: kontakt@koli.eu 

Facebook: https://www.facebook.com/KoliNDT/

Filia - Serwis

Serwis i sprawdzanie
negatoskopów

ul. Stokrotkowa 14,
87-100 Toruń,

tel. +48 501 503 978

e-mail: serwis@koli.eu