Handel

defektoskop ultradźwiękowy Sonatest Wave
zoom

Sonatest Wave

Najnowszy konwencjonalny defektoskop ultradźwiękowy firmy Sonatest. Całkowicie nowy projekt z nowoczesnymi funkcjami i możliwościami: Interaktywny Skan Plan, przenoszący A-skan na drogę wiązki w zaprojektowanym wcześniej rysunku obiektu, koncepcja Aplikacje, która pozwala od zera zaprojektować menu użytkownika oraz ekran dotykowy UTouch, którego działanie nie zależy od tego czy ekran jest mokry czy ubierzemy rękawiczki. Więcej informacji w broszurze poniżej.
Sonatest, Veo3, Phased Array, TOFD, TFM, Badania ultradźwiękowe, Badania nieniszczące, NDT, UT
zoom

Sonatest Veo3

Defektoskop ultradźwiękowy Phased Array, TOFD i TFM. Następca Veo oraz Veo+ łączy w sobie zalety poprzednich dwóch urządzeń (m.in. wytrzymałą obudowę i intuicyjne menu) z nowymi funkcjami - znanym z Wave ekranem dotykowym oraz możliwością przeprowadzenia jednocześnie badań Phased Array, TOFD i TFM! Więcej informacji znajdziesz w poniższej broszurze.
Defektoskop PAUT Phased Array Sonatest VEO+
zoom

Sonatest Veo+

Defektoskop ultradźwiękowy Phased Array, TOFD i TFM. Poprzednik Veo3, bez ekranu dotykowego. Dostępny na specjalne zamówienie.
Defektoskop ultradźwiękowy UT Sonatest
zoom

Sonatest Masterscan (D70 i 700)

Defektoskopy ultradźwiękowe serii Masterscan posiadają najnowsze osiągnięcia elektroniki, oferując najlepsze z praktycznego punktu widzenia funkcje. Bardzo użyteczne dla operatorów pracujących z różnymi standardami, wymaganiami i stosujących różne techniki oceny amplitudy echa (TCG, DAC, DGS, AWS, API, JIS i inne).
AlphaGage+, Grubościomierz, Sonatest, UTT, Pomiary grubości
zoom

Sonatest AlphaGage+

Najnowszy grubościomierz od firmy Sonatest - AlphaGage+ to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie grubościomierzy na rynku! Zobrazowanie typu A i B, rejestracja danych, pomiar zendry na wewnętrznej stronie rury to tylko niektóre cechy, wyróżniające to urządzenie na tle innych. AlphaGage+ dostępny jest w wersjach Corrosion, Precision lub obu naraz. W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapoznaj się z broszurą.
Sonacoat III, Miernik grubości powłok, Powłokościomierz, Lakier, Farba, Powłoki, Sonatest
zoom

Sonatest Sonacoat III

Powłokościomierz Sonacoat III to proste w użyciu i precyzyjne urządzenie do badania grubości farb, lakierów, powłok galwanicznych i anodowanych na żelazie, stalach węglowych, nieferrytycznych i austenitycznych. Zapraszamy do zapoznania się z broszurą.
Defektoskop ultradźwiękowy UT Sonatest
zoom

Sonatest Sitescan

Szerokopasmowe defektoskopy ultradźwiękowe serii Sitescan oferują użytkownikowi wyświetlacz VGA o wysokiej jakości, gniazda zsynchronizowane i proporcjonalne, nowoczesny nadajnik impulsów (200 V, skok 50nS) oraz dwa rodzaje obudowy. Dostępne opcje oprogramowania to: DAC, Split DAC & DGS/AVG, TCG, Backwall Echo Attenuation (BEA), AWS, AVG/DGS, API, Interface Trigger, Oprogramowanie korozyjne, Funkcja Dryscan.

Kontakt

Biuro - Zarząd

Przyjmowanie zapytań i zamówień,
wystawianie ofert i faktur

ul. Lotnicza 119,
80-297 Banino k/Gdańska,

tel. +48 58 684 86 61
      +48 58 684 86 62

e-mail: kontakt@koli.eu 

Facebook: https://www.facebook.com/KoliNDT/

Filia - Serwis

Serwis i sprawdzanie
negatoskopów

ul. Stokrotkowa 14,
87-100 Toruń,

tel. +48 501 503 978

e-mail: serwis@koli.eu