Aktualności

,,Lider Bezpieczeństwa Technicznego" - Wyróżnienie

18.06.2019

Z ogromną satysfakcją informujemy, że firma Koli Sp. z o.o., w dniu 29 maja 2019 r., odebrała wyróżnienie za działalność pomiarowo-badawczą wykazującą się kompetencjami i wysokim standardem wykonywanych badań, które zapewniają bezpieczeństwo techniczne urządzeń.

V-edycja rankingu "Lider Bezpieczeństwa Technicznego" po raz kolejny realizowana była z inicjatywy UDT i pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Honorowała przedsiębiorstwa wyróżniające się w skali kraju wysokim standardem bezpieczeństwa technicznego oraz wkładem w rozwój gospodarczy Polski.

W skład Kapituły wchodzili przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz UDT. Kapituła rankingu Lider Bezpieczeństwa Technicznego oceniała w tej edycji firmy w czterech kategoriach:

  • Eksploatacja;
  • Wytwarzanie;
  • Laboratoria;
  • Innowacje.

 

Przedsiębiorstwa nominowane to te, które uzyskały najwyższe oceny we wszystkich kryteriach rankingu. Łącznie do rankingu zgłoszono ponad 140 firm i instytucji. Uroczyste ogłoszenie laureatów i przekazanie statuetek oraz dyplomów odbyło się podczas corocznej konferencji UDT: ,,Nauka, technika, gospodarka - doświadczenie i perspektywy rozwoju'' w Ożarowie Mazowieckim.

Wyróżnienie dla załogi firmy Koli Sp. z o.o. odebrał Prezes Marek Lipnicki.

wstecz