Aktualności

Nowa usługa: Modernizacja maszyn pomiarowych

01.07.2022

Badania mechaniczne, tzw. niszczące, pozwalają określić bardzo wiele parametrów badanych próbek. Są to m.in. granica plastyczności, wytrzymałość na rozciąganie lub ściskanie, twardość, udarność i wiele innych.

Dobrej jakości, nowe urządzenia do tego typu pomiarów są niezwykle drogie. Dodatkowo, obecna sytuacja na rynku elektroniki sprawia, że dostępność maszyn wytrzymałościowych jest ograniczona.

Dzięki nawiązaniu współpracy z przedstawicielem szwajcarskiej firmy Walter + Bai AG, pragniemy Państwu zaoferować nową usługę: modernizacja maszyn wytrzymałościowych.

Oferowane pakiety modernizacyjne pozwalają zwiększyć dokładność, pewność i rzetelność wyników poprzez wymianę istniejących podzespołów na nowe, wyposażenie urządzenia w dodatkowe czujniki pomiarowe (takie jak np. ekstensometry czy zaawansowane mierniki siły) oraz pełną cyfryzację urządzenia. Zazwyczaj ze starego urządzenia pozostaje rama i ewentualnie stół, zależnie od stanu. Proponowana modernizacja powoduje, że mamy do dyspozycji nowe i nowoczesne urządzenie za bardzo atrakcyjną cenę.

Modernizację można przeprowadzić na urządzeniach hydraulicznych, elektromechanicznych, wahadłowych do pomiarów udarności oraz hydrostatycznych urządzeniach do pomiaru ciśnienia i szczelności.

Zapraszamy do pobrania broszury i zapoznania się z pełną ofertą modernizacji urządzeń.

Dodatkowo zachęcamy do przeczytania listy referencji dot. wszystkich przeprowadzonych modernizacji.

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych na nasz adres e-mail: kontakt@koli.eu lub do kontaktu telefonicznego (58 684-86-61 / -62).

wstecz