Handel

Głowice ultradźwiękowe UT
zoom

Głowice do badań ultradźwiękowych

Posiadamy szeroki wybór głowic do pomiarów grubości oraz badań ultradźwiękowych- zarówno konwencjonalnych jak i Phased Array. Prosimy o zapoznanie się z poniższym katalogiem. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
Głowica oponowa Sonatest pomiary korozji
zoom

Sonatest WheelProbe 2

Głowica oponowa phased array WheelProbe 2 daje możliwość szybkiego i wydajnego skanowania rozległych powierzchni. Dzięki imponującej rozdzielczości przypowierzchniowej (1 mm), otrzymanej dla najnowszych materiałów kompozytowych przy częstotliwości głowicy 5MHz, Wheel Probe 2 jest najlepszą alternatywą dla badań immersyjnych (wykorzystujących linię opóźniającą). Dostępność w naszej ofercie głowic o częstotliwościach 2MHz, 3.5MHz, 5MHz i 10MHz oraz fakt, że impedancja akustyczna materiału, z którego wykonano WheelProbe 2, jest bardzo bliska impedancji akustycznej wody sprawiają, że jakość generowanego sygnału UT jest wyjątkowa.
Kamera ultradźwiękowa UT Sonatest badanie kompozytów
zoom

Sonatest SonaCam

SonaCam to przenośna i ergonomiczna kamera ultradźwiękowa zaprojektowana do przeprowadzania badań nieniszczących kompozytów CFRP (kompozytów wzmacnianych włóknem węglowym). Zaawansowana głowica o unikalnej technologii pozwala tworzyć obrazy 2D i 3D badanych obszarów w wysokiej rozdzielczości.
Kliny głowice ultradźwiękowe UT
zoom

Kliny do badań ultradźwiękowych w technice Phased Array

W swojej ofercie posiadamy kliny do badań w technice Phased Array pochodzące od czołowych producentów na świecie oraz produkcji własnej. W celu doprecyzowania Państwa zapotrzebowania prosimy o kontakt.
Wzorzec nr 1 badania ultradźwiękowe UT
zoom

Wzorzec nr 1

Wzorzec nr 1 przeznaczony do badań ultradźwiękowych (wg. PN-EN ISO 2400).
Wzorzec schodkowy badania ultradźwiękowe UT pomiary grubości
zoom

Wzorzec schodkowy

Wzorzec schodkowy własnej produkcji, przeznaczony do skalowania grubościomierzy lub defektoskopów ultradźwiękowych. Posiada 9 różnych grubości- 5mm, 10mm, 15mm, 17mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm.
Wzorce badania ultradźwiękowe UT
zoom

Inne wzorce do badań UT

We współpracy z firmą Sonaspection, liderem na rynku wzorców i próbek do badań nieniszczących, na specjalne zamówienie jesteśmy w stanie stworzyć indywidualnie zaprojektowane, spełniające wymagania i potrzeby klienta wzorce lub próbki do badań nieniszczących (na zdjęciu z lewej specjalnie zaprojektowany wzorzec DAC do badań phased array z otworkami FBH=0,5 mm).

Kontakt

Biuro - Zarząd

Przyjmowanie zapytań i zamówień,
wystawianie ofert i faktur

ul. Lotnicza 119,
80-297 Banino k/Gdańska,

tel. +48 58 684 86 61
      +48 58 684 86 62

e-mail: kontakt@koli.eu 

Facebook: https://www.facebook.com/KoliNDT/

Filia - Serwis

Serwis i sprawdzanie
negatoskopów

ul. Stokrotkowa 14,
87-100 Toruń,

tel. +48 501 503 978

e-mail: serwis@koli.eu