Aktualności

Sonatest Wave

05.02.2020

Co powiesz na niezwykle wytrzymały, dający się obsługiwać nawet w brudnych rękawiczkach ekran dotykowy UTouch w defektoskopie ultradźwiękowym? Co powiesz na "Skan Plan" - nowoczesną technologię wyświetlania zobrazowania typu A w drodze wiązki, która jest wyświetlana na schemacie własnoręcznie wyrysowanego obiektu? Co powiesz na koncepcję "Aplikacje" - własnoręcznie tworzony układ zakładek i parametrów badania w sposób, który pozwoli na dostosowanie nie tylko setupów, ale i całego defektoskopu do danego zadania?

 

Brzmi nieprawdopodobnie?

 

A jednak!

 

Przedstawiamy WAVE firmy Sonatest - defektoskop, który łączy najnowocześniejsze dostępne technologie, aby wywołać prawdziwą rewolucję na rynku sprzętu do badań nieniszczących. Nie tylko jest innowacyjny, ale wprowadza możliwość dostosowania interfejsu w celu optymalizacji cyklu pracy oraz unikalny, interaktywny Skan Plan, wyświetlający zobrazowanie typu A w drodze wiązki na wcześniej zaprojektowanym obiekcie (obliczanie drogi wiązki), zdecydowanie wzmacniając wiarygodność wyników.

Funkcja Wi-Fi pozwala na dostęp do defektoskopu gdziekolwiek się znajduje, ułatwiając transfer danych, instalację aplikacji oraz zarządzanie kalibracją urządzenia i wersją oprogramowania.

 

Zmniejsz ryzyko błędnych wskazań z interaktywną funkcją Skan Plan

Interaktywny Skan Plan został stworzony, aby ułatwić badanie danego obiektu. Skan Plan daje możliwość zaprojektowania obiektów o skomplikowanym kształcie, takich jak np. złącza typu T czy elementy o zakrzywionej powierzchni. W połączeniu z funkcją obliczania drogi wiązki w czasie rzeczywistym, Skan Plan ułatwia odróżnienie rzeczywistej niezgodności od echa kształtu, eliminując ryzyko niepotrzebnych napraw.

 

Technologia WAVE UTouch

Technologia Sonatest UTouch pozwala pracować na defektoskopie tak samo jak na smartfonie. Połączenie wytrzymałych komponentów i inteligentnego algorytmu umożliwia urządzeniu odróżnienie ośrodka sprzęgającego od palca operatora, dzięki czemu WAVE to pierwszy defektoskop z ekranem dotykowym, który sprawdza się w trudnych, przemysłowych warunkach.  

 

Zwiększ wydajność i uniknij pomyłek z nową koncepcją Aplikacje 

Koncepcja Aplikacje pozwala operatorowi na dostosowanie interfejsu urządzenia do konkretnej procedury badania. Filozofia “szczupłej produkcji” zakłada mniej szkoleń i długoterminowe zyski finansowe. Intuicyjne menu użytkownika z prostym w obsłudze wyświetlaczem zagwarantują optymalizację cyklu pracy.

 

Więcej informacji w broszurze pod adresem: https://www.koli.com.pl/aparatura,51,pl.html 

 

Wave: prezentacja defektoskopu

 

 

Wave: technologia dotykowa UTouch

wstecz